Останні новини

24 листопада 2015 року була проведена загальношкільна виставка дитячої народної творчості «Знай і люби свій рідний край». 

Вітаємо учнів, чиї роботи були відібрані для участі у міському конкурсі-виставці декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»: 

  • Кондратюк Даніл -5А клас (Гравіювання на склі «Паланок»),
  • Петрачкова Таня – 5А клас «Дупло і його жителі»,
  • Самусенко Даша- 8А клас «Снігурі»,
  • Мушнікова Анастасія – 2А клас «Сонях» солоне тісто,
  • Лукачина Анастасія – 2Б клас (пластиліновий квілінг),
  • Жига Тімея – 2Б клас «Підставка для ручки»,
  • Вальо Міла – 2Б клас «Гусак і рукавичка»,
  • Цюпка Антон – 6А клас шкатулка «Осіння палітра»,
  • Бисага Костянтин – 6А клас панно «Чотири пори року»,
  • Вайс Олександр -6А клас «Телевізор»,
  • Ігнат Христина – 6А клас «Лялька-мотанка»,
  • Володарська Тетяна – 7А клас «Герб» солоне тісто,
  • Тягур Юліанна – 1В клас «Кукурудзяна мотанка»,
  • Гелле Мілан – 1А клас «Паланок»,
  • Ачілов Серафим – 1А клас,
  • Дудинець Катерина – 1А клас «Їжак»,
  • Сабов Вікторія – 1А клас «Півник»,
  • Ковач Адам – 4А клас (випалювання),
  • Сестирички Пасюк – 2А, 4А, 6А «Триптих»,
  • Чендер Анна-Софія – 4А клас «Панно»,
  • Петренко Крістіна 4А клас «Хатка»,
  • Бургер Сюзанна – 7Б клас «Кирило і Мефодій» малюнок,
  • Ломанюк Анастасія – 7Б клас «Зайці-тільди»,
  • Добош Альміра – 7Б клас «Стрічкові квіти»,
  • Софілканич Евелін – 4Б клас «Трояндовий горщик»,
  • Жеребак Ілля – 4Б клас «Кленовий вінок»,
  • Гелле Іван – 6Б клас «Планета»,
  • Каменєв Марк – 6Б клас «Герб Мукачева»,
  • Бойко Ілларія – 6Б клас «Мальовничі Карпати»,
  • Улиниць марина – 6Б клас «Зимовий вечір»,
  • Вацій Олександра – 1Б клас «Зелене гроно»,
  • Чіегіне Сара – 1Б клас «Орхідея»,
  • Телінгер В. – 1Б клас «Ниткова хата»,
  • Фущіч Юра – 1Б клас «Моя машина»,
  • Дудла Аліна – 1Б «Україночка»,
  • Кравцова Катя – 1Б клас «Хата» панно,
  • Демчик Дмитро – 8Б клас «Пінетки»,
  • Качур Ганна – 8Б клас «Рука» ізонитка.