У зв’язку з частими випадками травмування дітей шкільного та дошкільного віку та з метою підвищення рівня профілактично-роз’яснювальної роботи щодо безпеки громадян на залізничному транспорті, до нашої школи завітали начальник Мукачівської дистанції колії Осташ Любомир Степанович та інспектор з охорони праці станції Мукачево Гритчин Богдана Богданівна.

Окрім правил поводження на залізниці, на прикладі конкретних інцидентів, що стались цьогоріч, гості розказали учням 5-11 класів про ризики та біду, яку можна накликати необдуманими вчинками чи бажанням розважитись. Учні 1-4 класів отримали в подарунок диск з мультфільмами «Я і залізниця. Правила безпеки на залізничному транспорті», який зможуть переглянути та обговорити під час виховних годин.