6 листопада 2015 року у нашій школі відбулася творча зустріч із Маргаритою Василівною Меденці – закарпатською дитячою письменницею, журналістом, дипломантом конкурсу «Коронація слова - 2011».

Юним читачам вона знайома як автор книг для дітей “Як ведмідь будував дім”,«Хто в природі – у пригоді», «У крокодила новосілля», "Там, де ельфи п’ють росу",«Марципанові коржики», «Де лихо безсиле». На захід завітали учні-п’ятикласники, дирекція школи. Учні щиро привітали гостю, читали її поезії, дізналися багато нового з уст самої Маргарити Василівни. Зацікавила школярів розповідь про шкільні роки письменниці. Приємним подарунком для дітей стали книги з автографом автора. У цій теплій атмосфері усі присутні отримали величезну естетичну насолоду, бо ж долучилися до живого художнього слова. Вчитель української мови та літератури і всі присутні подякували Маргариті Василівні за її письменницьку працю та побажали міцного здоров’я, щастя і нових творчих злетів. Зустріч із Маргаритою Меденці залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.