27 жовтня з метою поглиблення уявлення учнів про різноманіт¬ність професій, про їх важливість і значеннням, пов’язаних з телебаченням, з метою розвитку допитливості, творчої фантазії, винахідливості; виховання поваги до людей, які працюють у телекомпаніях, учні 6-А класу та вихованці гуртка «Юний журналіст» спеціалізованої школи № 16 здійснили екскурсію до телеканалу «М-СТУДІО».

Почалась екскурсія з відвідування редакції телеканалу, де готують новини, які потім ми бачимо у випусках на телеканалі. Учні побачили камери та телесуфлери, на яких йде інформація, яку читають диктори.

Під час екскурсії школярі мали змогу поспілкуватись з тими, хто створює цікаві сюжети та передачі.
Учні були дуже задоволені екскурсією, зустріччю із цікавими людьми, які працюють на каналі М-СТУДІО,отримали позитивні емоції, гарний настрій!

Підготували учасники гуртка «Юний журналіст»