8 жовтня 2015 року в нашу школу завітав фіналіст Х-фактору Нікіта Ломакін, який разом зі своєю командою представили учням свій проект «Все здорово».

Це 7 правил здорового життя: 1. вживай здорову їжу; 2. Займайся фізичними вправами; 3. Дотримуйся режиму дня; 4. Уникай шкідливих звичок; 5. Присвячуй вільний час спілкуванню з друзями; 6. Проводь більше часу на свіжому повітрі; 7. Проходь регулярно медичні обстеження.

Це чудове дійство проходило прямо на ганку школи під час великої перерви і зібрало майже усіх учнів нашої школи. Організатори проекту провели невеличке опитування серед учнів про здоров’я і нагородили самих активних квитками на благодійний концерт. Нас найбільше вразило, що кошти з цього виступу підуть на допомогу дітям хворим на ДЦП. А на завершення Нікіта виконав для нас пісню, слова до якої написав сам.

Ми всі підтримали ідею проекту «Все здорово» та класно і з користю провели час.

Прес-центр