Who does not know another's languages,

does not know anything about his own.
Johann Wolfgang Goethe

Вже не перший рік 26 вересня весь світ відзначає день Європейських мов. Являючись частиною цивілізованого світу, ми повинні також слідувати цьому прикладу. Тому керівництво нашого навчального закладу прийняло рішення також відзначати цей святковий день.

Учні 10 та 11 класів разом зі своїми вчителями Москалюк І. М. та Щур Т. М. підготували виховний захід .
Мета Європейського дня мов - поглибити і розширити знання учнів з предмету «Іноземна мова»; залучити учнів до загальноєвропейського полікультурного простору і формування стійкої необхідності до вивчення іноземних мов задля навчальних, особистих та професійних цілей; удосконалювати мовні навики; актуалізувати навички іншомовного спілкування.
Друзі! Вивчайте іноземні мови! Європейський День мов призваний нагадати всім народам про те, що спілкування – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного!