29 вересня 2015 року в рамках місячника «Обережно, діти на дорозі!» була проведена акція «Юні інспектори руху».

Мета акції: навчити дітей правильному поводженню на дорозі.

Завдання юних регулювальників полягало в тому, щоб пояснити, розповісти та показати як правильно потрібно переходити дорогу. Також до школярів долучились інспектори ДАІ.
Під час цієї акції деякі дорослі нехтували правилами для пішоходів та ігнорували зауваження учнів.
Адміністрація Мукачівської спеціалізованої школи закликає батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.
Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Підготували учасники гуртка «Юний журналіст»