15 вересня 2015 року у школі відбувся виховний захід, присвячений одній з найяскравіших представниць детективного роману Агаті Крісті. Проводився виховний урок, під час якого учні 10 класу представили інформацію щодо біографії та літературного надбання письменниці. Було створено окремий куточок, де експонувалася серія її детективних робіт.

Впродовж заходу учні 10 класу розповіли про цікаві факти з життя та творчості Агати Крісті, не лише загально, а й мало відомі, під час чого учні мали змогу ознайомитися з діяльністю письменниці, стилем та особливостями написання її творів.
Учні презентували декілька детективів, зі стислим викладом змісту, описом головних героїв Джейн Марпл Та ЄркюльПуаро,порівнювали їх манери в розкритті злочинів.
Розглядалася екранізація робіт письменниці, з подальшим обговоренням акторського складу та нюансів гри акторі.
Захід проводився англійською мовою, учні мали змогу спілкуватися виключно на англійській мові та покращити тим свої знання та навички.
Даний захід дав змогу учням замислитись над важливістю літератури у нашому житті, та зацікавив їх у подальшому вивченні творчості Агати Крісті.