Нещодавно учні 10 класу Мукачівської спеціалізованої школи № 16 разом з вчителями відвідали незабутню персональну виставку картин члена Національної спілки художників Йосипа Секереша.

Його творчість відома не тільки в місті над Латорицею, але і далеко за його межами.
Всі картини вразили нас своєю неординарністю. Неозброєним оком можна помітити, що художник вклав всю свою душу в ці творіння. Всі роботи були різними за своєю тематикою, але всіх їх поєднувало одне – створені з любов’ю до всього, що нас оточує. Найбільше з усіх творінь учнів вразив портрет його жінки, нашої першої вчительки Ельвіри Антонівни Секереш.
Не важко помітити що сучасну молодь вже не так цікавить мистецтво, як раніше. Але ця виставка об’єднала людей зовсім різного віку і наблизила їх до прекрасного.