Новий навчальний рік для дітвори у Мукачівській спеціалізованій школі № 16 розпочався весело та цікаво проведенням Олімпійського тижня з 07.09 по 11.09. 2015 року.

Наша школа святкувала цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.
Активно пройшли товариські зустрічі з міні-футболу та піонерболу між учнями 5 -х та 6-х класів (вчителі фізичної культури Копик В.С. та Кноблок Р.В.). Класні керівники познайомили школярів з легендами та міфами про виникнення олімпійських ігор, а на уроках історії дізнавались про положення та звичаї Олімпійських держав, міста, де проводились попередні Олімпійські ігри та традиції Олімпійського руху в Україні.
Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень.
Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні. З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури Копик В.С., Кноблок Р.В. тільки перемог – як на спортивних майданчиках школи, так і за їхніми межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!