Прогрес - штука різнобічна, яка разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Кібербуллінг - один із прикладів такої проблеми. Це досить нове поняття для нашої країни, воно прийшло до нас із Заходу разом з чатами і соціальними мережами.

Кібербуллінг - одна з форм залякування, переслідування, насильства, цькування дітей та підлітків за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (мобільних телефонів та інтернету). Та особливо процвітає він у мережі.
Саме цю проблему було розглянуто на навчально-методичному семінарі для класних керівників 6,7 та 8 класів загальноосвітніх шкіл міста 3 березня 2015 року на базі Мукачівської спеціалізованої школи №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.