Екскурсія У березні 2008 року учні ЗОШ І-ІІІст. №16 відвідали Закарпатський зведений воєнізований гірничорятувальний загін постійної готовності.
Командир аварійного рятувального підрозділу Долинай Олексій Миколайович та працівники рятувального загону Чізмар Євген Юлійович, Щербина Володимир Іванович радо прийняли наших дітей.
Розповіді рятувальників про свою нелегку та відповідальну роботу захопили учнів і тому, коли випала нагода позмагатись на обласних змаганнях, з радістю відгукнулись на пропозицію.
До занять з учнями по підготовці до змагань підключився колишній рятувальник Шеремет Віктор Володимирович. З часом, на допомогу прийшли і рятувальники з Мукачівського рятувального загону, які допомогли спорядженням і підготовкою команди.
Перша участь команди „Барсові діти” на обласних змаганнях - і перша перемога.
Назва команди не випадкова, адже підготовку до змагань проводив справжній „Сніговий барс” - Чізмар Євген Юлійович.
Ця перемога ще більше захопила дітей, та й попереду чекав Всеукраїнський збір-змагання у Дніпропетровську.
Школа безпекиЦі змагання показали дітям, що це далеко не розвага, а кропітка праця, відпрацювання елементів, які можуть привести до перемоги.
Керівники команди, тренери та члени команди прийняли рішення зареєструвати в м.Мукачево відділення ВГДР „Школа безпеки”
25 вересня 2008року Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради було зареєстровано Мукачівську міську дитячу громадську організацію „Всеукраїнський рух „Школа безпеки".
Активісти руху почали готувати базу для тренувань у спортивному залі ЗОШ І-ІІІст.Школа безпеки
№16 для можливості займатись в різні пори року та з найменшою затратою часу. Наведено дві підвісні переправи у спортзалі, де проводяться заняття взимку.
26 березня 2009 року Мукачівською міською радою затверджено рішення „Про затвердження міської Програми розвитку діяльності Всеукраїнського громадського дитячого руху „Школа безпеки ” на 2009-2013 роки ” в якій передбачено ряд заходів для розвитку руху.
Перемігши у міському зборіі-змаганні юних пожежників - рятувальників, команда „Барсові діти” готується до участі в обласному зборі - змаганні в м.Великий Березний 22-23 травня 2009 року.
Наша адреса: м.Мукачево, вул.Шевченка, буд..68, тел:8(031-31) 2-22-58.