Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні — важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Лідери формують активну громадську позицію, яка сприяє розвитку учнівської молоді нашої школи. Саме така модель учнівського самоврядування сприяє вироблення в учнів певних якостей, а саме: відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбуваєоться навколо; принциповість; давати об’єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих; самостійність: готовність залежно від конкретних умов знаходити вірне рішення, долати труднощі; творче ставлення до дійсності; вміння проявити ініціативу.
Саме такою активною молоддю є шкільний Парламент учнівського самоврядування “Школа безпеки”, який діє відповідно до мети - сформувати в дітях почуття господаря школи, класу, вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократії.
- Саме лідери учнівського самоврядування є ініціаторами та організаторами благодійних акцій, трудових десантів, розважальних заходів, спортивних змагань. В цьому навчальному році лідери учнівського самоврядування разом із бібліотекарем школи Добош Т.В. підготували та провели для учнів 5-11 класів інформаційні журнали до відзначення Дня Гідності і Свободи та Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору; усний журнал «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» до Дня пам’яті та примирення і до 70-ї річниці завершення Другої світової війни; інформаційні п’ятихвилинки «Чорнобиль… Як це було»; організували виставку фотоматеріалів «Чорнобиль не має минулого часу». З огляду на події в країні лідери учнівського самоврядування самостійно склали запитання та провели анкетування учнів 7-11 класів на тему: «Що таке патріотизм на думку сучасної молоді»;організували та провели виставки стіннівок до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та виставку стіннівок «Пам’яті Небесної сотні»;
- прийняли участь в акції «Діти за мир» та висадженні алеї Миру;
- участь у мітингу присвяченому відзначенню 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці закінчення Другої світової війни.

В цьому році робота учнівського самоврядування була спрямована на розвиток волонтерського руху та залучення як найбільшої кількості учнів до добровільної участі в ньому.
Так протягом навчального року нашим волонтерським рухом було організовано та проведено акції милосердя, а саме:
- акція милосердя «Протягнімо руку допомоги нашим солдатам»
- благодійна акція «Здай макулатуру – збережи життя»;
- акція «Напиши лист солдату»;
- акція «Подаруй тепло солдату»;
- акція «Подаруй солдату книгу»;
- збір гуманітарної допомоги бійцям 128 механізованої бригади До Дня Святого Миколая;
- проведено 6 акцій «Милосердя»по збору матеріальної допомоги в зону АТО;
- вперше лідерами самоврядування була ініційована та проведена акція «Діти -дітям» (допомога учням нашої школи з важкими захворюваннями) в ході цієї акції було зібрано 600 грн., які передали учневі нашої школи Поповичу Олександру – 8-Б клас
- благодійна акція «Серце до серця» (збір коштів на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень);
- Також члени волонтерської комісії привітали колишніх вчителів нашої школи, які пішли на пенсію з Днем працівника освіти, з Міжнародним жіночим днем, а 8 травня ми вітали ветеранів з Днем Перемоги.
Хочеться відзначити та подякувати найактивнішим учням: Гомонай Ангеліна – 8-А клас, Голянич Андріана – 8-А клас, Шатілова Надія – 8-А клас, Короткова Тетяна -8-А клас, Кайнц Віолетта – 8-А клас, Демчик Дмитро – 7-Б клас, Ціва Еліна – 7-А клас, Туряниця Катерина – 6-Б клас, Добош Уляна – 7-А клас на чолі з головою Парламенту Бісьмак Єлизаветою – 10 клас. Це надзвичайно чуйні, доброзичливі та активні діти, це майбутнє нашої країни.