Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули..

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом.
Чекали і дочекались! Напередодні канікул, 26 грудня, у школі відбулися Новорічні свята для учнів школи. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!
Новорічну казку учні школи подарували також діткам, батьки яких працюють у Мукачівській дистанції сигналізації та звязку.