10 листопада з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 5-6 класів в Мукачівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 було проведено свято українського слова «Слово наше рідне – слово українське».

Вчитель української мови та літератури, Чокнадій В.М. ставила за мету ознайомити п’ятикласників з виникненням писемності, показати красу і багатство рідної мови. На заході звучали поезії і гуморески у виконанні учнів 6-Б класу.
Учні показали себе знавцями української мови. Вони активно розгадували загадки, відповідали на питання вікторини, пригадували приказки і прислів’я про українську мову.
П’ятикласники усвідомили, що добре знання української мови – це обов’язок кожного громадянина України.