З 29.09.2014 р. по 9.10.2014 р. прходила декада природничо-математичних дисциплін

До складу методичного об'єднання входять здебільшого досвідчені вчителі: Ілов В.А., Сабов Є.М., Уліганинець О.І., Алмашій І.Г., Мартин М.Я., Копик В.С., Кушніренко І.Ю., Туряниця З.В. Це практики, які здатні налаштувати дітей на ефективну роботу, зацікавити нею. Саме заради досягнення цієї мети викладач фантазує, вигадує, шукає шляхи оптимальної подачі матеріалу, створює свою методичну партитуру уроку, вдається до різноманітних прийомів.

Педагогами було проведено ряд позакласних заходів, а саме:

• Кушніренко Інна Юріївна - «Математичний калейдоскоп», 7-А клас
  • Мартин Маріанна Янівна - «Математична година», 5-Б клас
  • Уліганинець Оксана Іллівна - Виховний захід, 7-А клас
  • Алмашій Ігор Григорович - «Фізична вікторина», 7-Б клас
  • Сабов Єва Михайлівна - «Юні природодослідники», 5-А клас
  • Сливка Михайло Мігальович - «Подорож країною інформатики», 5-А
  • Туряниця Зоя Василівна - Майстер –клас «Ліхтарик на День Святого Мартина»
  • Копик В’ячеслав Степанович - «Старти надій», 5-7 класи

Середина декади співпала з святкуванням у школі професійного свята «Дня вчителя». Відбувся святковий концерт, на який було запрошено вчителів-пенсіонерів.  Концертну програму підготували учні 11 класу (класний керівник Уліганинець О.І.).

Голова методичного об’єднання природничо-математичних дисциплін
Кушніренко І.Ю.