В Мукачівській спеціалізованій школі №16 з 29 вересня по 3 жовтня був проведений «Тиждень наставника».

Робота на протязі тижня була організована так, щоб вчителі-наставники працювали з молодими вчителями у тісному контакті, для того щоб передавати свої знання, вміння та навички для розвитку професійних здібностей, набуття педагогічної майстерності молодими вчителями.

У рамках тижня були проведені наступні заходи:
1. Показові уроки з:
- з англійської мови в 2-А класі « Шкільні предмети. Букви та звуки» (вчитель-наставник Раінчук В.С.)

- з англійської мови в 1-Б класі «Моя сім’я» (вчитель-наставник Шраммел Г.В.)

- з англійської мови в 3-Б класі «Школа. Ступені порівняння прикметників» (вчитель-наставник Буга Т.В.).

На уроках вчителі-наставники показали свою майстерність проведення різних форм і методів, а також застосування інноваційних методів навчання. Після кожного уроку було зроблено самоаналіз і аналіз, а молоді вчителі ділилися своїми враженнями.

Підготували учасники гуртка «Юний журналіст»