8 травня 2014 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №16 м. Мукачева навчально-методичний кабінет управління освіти міста разом із представниками «Корпусу миру» в Україні організував та провів семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Використання автентичної літератури на уроках англійської мови у школі».

Семінар-практикум був присвячений основним методичним засадам навчання англійської мови учнів школи, а саме:

• дидактичні особливості проведення навчальних занять з англійської мови;
  • реалізація комунікативного підходу під час вивчення англійської мови;
  • відбір комунікативного вправ для навчання учнів школи учнів 6-7 класів;
  • особливості навчання діалогічного та монологічного мовлення школярів;
  • використання дидактичного матеріалу як ефективного засобу створення комунікати-вної мотивації.

В ході семінару представник «Корпусу миру» в Україні провів з учнями школи цікавий урок на тему «Мої друзі. Хобі». Під час уроку Роберт Хартіган показав як у невимушеній формі учні можуть вивчити граматичну тему « Прикметники в англійській мові» на основі підручників британського видавничого дому «Pearson Longman». Учні радо вітали гостя з Ірландії та показали хороші знання з країнознавства у вигляді презентації «Казкова смарагдова країна» та порадували гостя знаннями ірландського фольклору.

Семінар-практикум проходив за участю тренера британського видавництва «Pearson Longman» Світлани Малетич, яка познайомила вчителів з новинками видавництва та провела навчально-методичний тренінг на тему «Використання автентичної літератури на уроках англійської мови».

У заході взяли участь 50 вчителів англійської мови навчальних закладів міста. Учасники семінару отримали в подарунок навчально-методичну літературу видавництва та сертифікати про участь у семінарі.