З 7 березня по 14 березня у Мукачівській спеціалізованій  Тиждень, присвячений 200-річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка.

Тиждень ррозпочався виставкою творчих робіт учнів "Чарівний пензель" . учні 5-10 класів репрезентували власні ілюстрації до творів кобзаря.

Учнями 5-11 класів випущено тематичні стіннівки "Шевченківський літопис", в яких висвітлена життєва і мистецька доля Т.Шевченка.

У кожному класі було проведено бібліографічні хвилинки "Незабутній Шевченко", присвячені пам’яті поета.

Вчителі української мови та літератури спільно з бібліотекарем представили увазі учнів книжкову виставку "Шевченко не поет, а голос душі українського народу".

Чокнадій В.М., вчитель української мови та літератури, порвела у 5-Б класі літературний вечір "Уклін тобі, Тарасе".

Вчитель української мови та літератури Осташевська І.О. та вчитель музичного мистецтва Шандор Н.І. підготували літературно-музичну композицію "Шевченкова доля- то правда жива, в якій взяли участь учні 7-х класів.

Літературну вікторину "Чи зна'мо ми Шевченка" провела вчитель української мови та літератури Осташевська О.І. Семикласники продемонстрували знання творчого і життєвого шляху Великого кобзаря. відбувся конкурс на кращого читця поезій Т.Шевченка, крім цього учениця 10 класу Дементьева Юлія та учениця 5-А класу Будревич Рената декламували власні вірші, які присвячені Тарасу Шевченку.

Тиждень пройшов на високому рівні. Вчителями була проведена значна робота у підготовці та проведені Шевченківських днів. Учні долучились до глибин Шевченківської мудрості, пройнялись повагою до творчості Кобзаря, відчули актуальність його творів в наш час.