images/foto/19 квітня 2013 року на базі Мукачівської   ЗОШ №16  був проведений третій міський  збір-змагання юних  рятівників-пожежників «Школа безпеки» .
Змагання проводились за сприяння Мукачівського міського  голови З.Ленд’єла спільно з Мукачівським МНС в Закарпатті, управлінням освіти, відділом у справах молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому , відділенням громадського дитячого руху «Школа безпеки» м.Мукачева.
На урочистому відкритті змагань заступник міського голови міста Мукачева  М.М.Лабош  привітав усіх учасників змагань, наголосив на важливості  популяризації  руху «Школа безпеки»  і  навчання усіх учнів безпеці життєдіяльності та побажав усім учасникам збору-змагань  успіху та перемоги.
Усі  17 команд протягом змагань  показали себе з найкращої сторони.  Юні рятувальники  демонстрували спритність та вправність у проходженні дистанцій « Бойове розгортання та гасіння пожежі»,  «Рятувальні роботи в  зоні  техногенної аварії», «Рятування потерпілого на водній акваторії», «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища» , чітко відповідали на медичному тестуванні  та розв’язували  різні психологічні головоломки .
За результатами змагань І місце посіла команда Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16  «Барсові діти-1»;
ІІ місце розділили команди  ЗОШ № 16 «Барсові діти-2» та команда ЗОШ № 6;
ІІІ місце здобула команда ЗОШ № 3.
Нагороджували юних рятівників  - переможців змагань грамотами та цінними подарунками заступник міського голови Лабош М.М. , головний спеціаліст  Мукачівського управління освіти Бігарі І.Д. та начальник відділу цивільного захисту м.Мукачева та Мукачівського району ТУ МНС у Закарпатській області підполковник цивільного захисту Воробок І.І.
 Зі слів учасників змагань : «Рух «Школа безпеки» має діяти і розвиватись, і готувати нас, учнів, до дорослого життя».
 Можна з упевненістю сказати, що той, хто пройде «Школу безпеки», зможе добре пройти нелегку школу життя.