foto118-19 травня 2013 року на базі санаторно-курортної школи-інтернату смт. В.Березний Закарпатської області пройшов Х обласний збір-змагання юних рятувальників-пожежників «Школа безпеки». У  них  брали участь 18 команд з міст та районів області.
    На цьогорічних змаганнях наше місто вже п’ятий рік поспіль представляла команда «Барсові діти» Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16. До складу команди входили: Гаропко Василь –  11 клас, капітан команди, Стерчо Лілія – 11 клас, Деркач Віктор – 10 клас, Бабушкіна Андріана – 8-Б клас, Логойда Олександр – 8-Б клас, Мислик Вікторія – 8-А клас, Бочко Юрій – 9 клас.
    Учасники команди  були  найкращими майже на всіх етапах змагань.
Як наслідок, в запеклій але цікавій боротьбі «Барсівці» вп’яте  вибороли  перше місце. На урочистому закритті змагань представником головного управління ДСНС України в Закарпатській області команда переможниця була нагороджена грамотами та цінним подарунком.
    Попереду у юних рятувальників-«Барсівців» напружена підготовка та участь у ХІІІ Всеукраїнському (VІІІ images/foto/Міжнародному) зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки», що буде проводитись в Харківській області в липні місяці.
    Побажаємо команді гідно представити наш край та повернутися додому з перемогою.

images/foto/