„ Ще слів нема, поезія вже є...”
                 21 березня всі народи Землі відзначають Міжнародний день поезії.

foto1       У рамках проведення Тижня дитячої книги 22 березня у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст..№16 відбувся поетичний вечір,  присвячений Міжнародному дню поезії.  Зібралися вчителі та учні 5-6 класів, щоб вшанувати прекрасну поезію письменників нашого краю. Бібліотекар школи Тетяна Добош розповіла  про історію виникнення  свята,  закликала учнів до читання поезії, без якої світ був би набагато біднішим. Учні школи декламували поетичні твори майстрів слова рідного міста, а також ознайомили присутніх з творчістю поетів Закарпаття.
       На святі були присутні Михайло Шушкевич, Тетяна Рибар та композитор
Михайло Герц. Вони розповіли про витоки своєї творчості, джерела, з яких черпають теми, ознайомили з новими збірками. Більшість поетичних творів Михайла Шушкевича покладені на музику, тому  учні школи милували присутніх піснями на слова та музику наших земляків. Композитор Михайло Герц запросив маленьких  виконавців  на „велику сцену” та подарував  декілька збірок з піснями.
      Без подарунків від поетів не залишились і учні. Тетяна Рибар та Михайло Шушкевич подарували шкільній foto2бібліотеці кілька своїх збірок.
    Завершилося свято піснею Михайла Шушкевича та Михайла Герца „Моєї мрії місто” у виконанні всіх присутніх, переглядом  книжкової виставки „Ще слів нема, поезія вже є...” та  фотосесією з поетами.