20 травня на базі ЗОШ № 16 проведено навчально-методичний семінар міського методичного об‘єднання вчителів етики. Тема семінару: „Спілкування як царина людської моральності. Проблеми спілкування в сучасній школі.”

Зі змістом понять „педагогічне спілкування”, „культура педагогічного спілкування”, „etik4педагогічний такт і стиль”, функціями  та шляхами  вдосконалення культури спілкування ознайомила присутніх керівник міського методичного об‘єднання, вчитель етики ЗОШ № 16 Гопа Н.І. Театралізований фрагмент уроку з етики на тему: „Спілкуємося з відкритим серцем” показали учні 5-А класу.Продовжив роботу семінару виступ психолога ЗОШ № 16 Скіталінської А.А., в якому було висвітлено проблеми спілкування учнів підліткового віку. Про викладання у наступному навчальному році курсу „Етика” розповіла методист методичного кабінету Панкулич С.Ю.