7 лютого 2014 року на базі Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 16 відбувся семінар-практикум вчителів предмету "Захист Вітчизни". Тема семінару: "Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках предмету "Захист Вітчизни". Вчитель школи Алмашій І.Г. провів відкритий урок у 10-у класі по темі "Надзвичайні ситуації вієнного характеру від дії зброї масового ураження". Урок почався з шикування відділення, рапорту командира відділення учителю та виконання стройових прийомів. Основна частина уроку проводилась у класному приміщенні. Мета уроку була реалізована з допомогою мільтимедійних засобів навчання. Родзинкою уроку стало використання міжпредметних зв’язків, зокрема з фізикою, історією, біологією, основами здоров’я.
Інноваційність та виховну спрямованість уроку відмітив і головний спеціаліступравління освіти Бігарій І.Д.